E-BOOK ZADARMO
Aké tajomstvá skrýva japonská starostlivosť o pleť?

Veľkoobchod

Úvod Veľkoobchod


Veľkoobchod - špeciálne ceny pre maloobchodníkov, salóny či spa hotely 

 

 


Ponúknite svojim zákazníkom top produkty na trhu v oblasti kozmetických produktov a posuňte váš biznis na vyššiu úroveň.


 


Prečo si vybrať práve naše produkty?

 

KONKURENČNÁ VÝHODA

V našej ponuke nájdete j-beauty značky, ktoré nie sú na našom trhu bežne dostupné napr. v drogériách, čím získate konkurenčnú výhodu.

 

TOP PRODUKTY

Ponúkame produkty významných japonských kozmetických značiek Ruhaku a Makanai, ktoré máme sami otestované a ktoré boli z odborného hľadiska odporúčané pre Európsky trh.

 

AKTUÁLNE TRENDY

Sledujeme aktuálne trendy v oblasti j-beauty kozmetiky, ktorá patrí k top kozmetikám na svete a priebežne aktualizujeme našu ponuku o nové produkty.


ODBORNÉ PORADENSTVO

Už viac ako 13 rokov pôsobíme v oblasti kozmetiky a starostlivosti o pleť, a preto vám vieme ponúknuť cenné informácie nie len o samotných produktoch, ale i o procese staroslivosti.   

 

 

 

VÝHRADNÉ ZASTÚPENIE ZNAČIEK NA SLOVENSKU

 kozmetika ruhaku        kozmetika makanai

 


Chcete poskytnúť top japonskú kozmetiku koncovým spotrebiteľom? Neváhajte a využite možnosť veľkoodoberu!AKO POSTUPUJEME?

 

1. NEZÁVÄZNÉ OSLOVENIE

Vyplňte prosím formulár nižšie na základe, ktorého vám vypracujeme ponuku šitú na mieru vašemu biznis modelu. Spracovanie ponuky zvyčajne netrvá dlhšie ako 5 pracovných dní.

 

2. SPOLUPRÁCA

V prípade ak vás ponuka oslovila, spracujeme pre váš špeciálnu ponuku, kde budú zahrnuté informácie o možnostiach objednávok. Po odsúhlasení podmienok vám bude poskytnutý veľkoobchodný cenník, ktorý bude zahŕňať aj minimálne predajné ceny, ktoré je potrebné rešpektovať. 

 

 

3. ODBORNOSŤ 

Neposkytujeme len top produkty, ale využívame našu dlhoročnú prax na to, aby sme vám vedeli poskytnúť aj odborné poradenstvo, ktoré váš predaj posunie dopredu.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre vás!

Nezáväzná registrácia - veľkoobchod

znakov do konca.
Ochrana osobných údajov
Zaškrtnutím Súhlasu so spracovaním osobných údajov súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov spoločnosťou Sakura cosmetics s.r.o. Spracovanie údajov bude v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a Všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2018 - 2020 © sakuracosmetics.sk