Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Referencie na naše produkty od našich úžasných zákazníkov

Úvod Referencie

Zuzka - Detva

17.12.2018

Ruhaku set je už doma, ďakujem za expresne dodanie. Moja pleť už takúto výživu potrebovala. Ďakujem Sakura cosmetics za milý darček v podobe zlatučkého uteráčika.

Andulka

27.12.2018 Ruhaku set, Makanai krem na ruky, Makanai trials set

Vyskúšala som Ruhaku set a Makanai trial set na tvár a neviem si vynachváliť - pokožka ma sviežejsí vzhľad v oboch prípadoch. Ruhaku používam hlavne teraz v zime kedže na príliš suchú pleť mi robí najlepšie.

Makanai krém na ruky mi tak isto veľmi pomáha na vysušené ruky a dlho po ňom ostávajú ruky nevysušené. Používam ho aj na suchú pokožku dieťaťa (3-ročné) na nožičky a bruško a problémy mu dlhodobo ustúpili - teraz si už tento krém aj samo pýta po kúpaní.

Maťo

29.12.2018 Makani uterák s washi, Makanai krém na ruky Yuzu

Používam Makanai uterák pri kúpaní namiesto hubky pár krát do týždňa a musím povedať že sa po použití cítim sviežejšie. Kedže má drsnejší povrch tak pokožku mierne prekrvi a lepšie vyčistí, myslím že dobrá investicia. 

Krém na ruky Yuzu som skúsil na základe predchádzajúcej dobrej skúsenosti s krémom vône kadidla. Trošku som bol sklamaný že vôna nie az tak intenzívna po ázijskom citruse Yuzu ako som čakal ale vraj to je tým prirodným extraktom kedy vôna nebýva tak prenikavá. Efekt oboch kremov je ale rovnako vynikajúci.

Copyright 2018 - 2019 © sakuracosmetics.sk