Akciové ponuky
E-BOOK ZADARMO
Aké tajomstvá skrýva japonská starostlivosť o pleť?

Poradenstvo

Úvod Poradenstvo

Online odborné poradenstvo


Patríte medzi ženy, ktoré si nevedia nájsť vhodnú kozmetiku na pleť, alebo investovali veľa do krémov, ktoré nemajú na ich pleti takmer žiadny efekt? Chcete mať svoju pleť krásne mladú, čistú a hydratovanú a riešenie nechcete hľadať u plastického chrurga?


Máte problematickú, citlivú, či aknóznu pleť? Trpíte kožnými ochoreniami a kozmetika, ktorú používate neúčinkuje. Žiadny strach, nezúfajte! Máme pre vás riešenie.


Ako postupovať?


Využite pohodlie domova, neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom online formulára, alebo nám napíšte email na: anka@sakuracosmetics.sk. Opíšte nám čo vás trápi, aké máte problémy a s čím by ste potrebovali poradiť.


Naša odborná konzultantka Anka, s viac ako 13 ročnými skúsenosťami zo sveta kozmetiky, váš problém detailne rozoberie a odporučí vám tú najlepšiu možnú variantu, aby sme vám opäť vyčarili úsmev na tváry a dopriali vašej pleti len to najlepšie.


Online formulár 

Chcete sa niečo opýtať? Napíšte nám.

znakov do konca.
Ochrana osobných údajov
Zaškrtnutím Súhlasu so spracovaním osobných údajov súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov spoločnosťou Sakura cosmetics s.r.o. Spracovanie údajov bude v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a Všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2018 - 2020 © sakuracosmetics.sk