E-BOOK ZADARMO
Aké tajomstvá skrýva japonská starostlivosť o pleť?

O nás

Úvod O nás

 


Prvý špecializovaný eshop výhradne len na japonskú kozmetiku


 

Milujeme kozmetiku, dlhodobo v tejto oblasti pôsobíme a starostlivosť o pokožku je pre nás dennou rutinou. Naše dlhodobé skúsenosti zo sveta kozmetiky vám s láskou radi ponúkneme. U nás to kúpou našich výrobkov len začína.


Online poradenstvo a individuálny prístup k našim zákazníkom je to, v čom sa odlišujeme od väčšiny eshopov s kozmetikou


 

Neviete si vybrať správny produkt, alebo vás trápi nejaký konkrétny problém? Neváhajte a obráťte sa nás a my vám radi poradíme. Našim cieľom je vám poskytnúť nie len správny produkt ale komplexnú starostlivosť, rady a najmä vyriešiť váš prípadný problém s pokožkou.
 

 

Uvedomujeme si, že úspech našej spoločnosti nie je postavený len na kvalitných produktoch, ale najmä na dôvere a spokojnosti našich klientov. Ku každému zákazníkovi pristupujeme s najväčšou mierou profesionality a odbornosti, pričom našou snahou je vybudovať si s vami dlhodobý vzťah založený na vzájomnej dôvere.


Ponúkame len prírodné, bio, certifikované produkty, ktoré sami testujeme niekoľko mesiacov pred tým ako ich ponúkneme našim zákazníkom.


 

 

Spolupracujeme s viacerými významnými spoločnosťami nie len v Európe s cieľom ponúknuť vám to najlepšie zo sveta japonskej kozmetiky.


Sakura cosmetics, s.r.o.

Korešpondenčná a fakturačná adresa

Kremnická 4

960 01

Zvolen

Slovensko


IČO: 52 021 394

IČ DPH: Neplatca DPH

DIČ: 2120873700


Zápis

zapísaná na okresnom súde Banská Bystrica, odd. Sro, vl. 35423/S

Odberné miesto

Kremnická 4

960 01

Zvolen

 

Telefón

+421 915 814 068

 

Email


info@sakuracosmetics.sk

 

Chcete sa niečo opýtať? Napíšte nám.

znakov do konca.
Ochrana osobných údajov
Zaškrtnutím Súhlasu so spracovaním osobných údajov súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov spoločnosťou Sakura cosmetics s.r.o. Spracovanie údajov bude v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a Všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2018 - 2020 © sakuracosmetics.sk