E-BOOK ZADARMO
Aké tajomstvá skrýva japonská starostlivosť o pleť?

O japonskej kozmetike

Úvod O japonskej kozmetike

japonska kozmetika

 

Japonská kozmetika – odhaľte tajomstvá krásy japonských žien s nami

 

Vyskúšajte neuveriteľnú kvalitu japonskej kozmetiky na vlastnej koži. Japonská kozmetika sa preslávila svojim prístupom k starostlivosti o pleť. Vyhýba sa rôznym agresívnym chemikáliám či látkam a naopak svoju pozornosť upriamuje na spojenie prírodných a organických látok s tradičnými japonskými receptúrami spojenými s najmodernejšími výrobnými technológiami.

 

Nie je žiadnym tajomstvom, že Japonci sú známi svojou zaujatosťou k zdravému životnému štýlu a sústredením sa na ich prírodné a tradičné receptúry. Rovnaký prístup majú aj ku kozmetike. Japonské ženy sú známe svojou nadpriemernou krásou, ktorej základom je krásna pokožka bez vrások a čo je najviac úžasné, že ich pokožka vôbec nestarne.

 

starostlivost o plet

Vďaka starobylým tajomstvám sa japonským ženám darí dlhodobo udržať svoju mladosť a vyhnúť sa vráskam a sivým vlasom až do pokročilých rokov. Postupom času sa tajomstvá krásy z Japonska dostávajú aj na európsky kontinent.

 

Milujeme japonský koncept starostlivosti o pleť a prezradíme Vám aj prečo. Koncept, ktorý spoločne s japonskou kozmetikou tvorí neoddeliteľnú časť je zaujímavý tým, že sa pri ňom postupuje pomaly a precízne pri odstraňovaní povrchových nečistôt. Zaujímavosťou je následne vrstvenie pričom sa dáva prednosť

len prostriedkom na báze prírodných zložiek. Ide o koncept, ktorý smeruje k dosiahnutiu pokoja tzv. zenu (zen - smer v hinduizme a budhizme, ktorý zdôrazňuje hlboké rozjímanie a meditácie s cieľom dosiahnutia všeobecnej disciplinovanosti osoby). Ak ste si doteraz mysleli, že to nie je možné dosiahnuť pri starostlivosti o pleť, tak sa mýlite.

 

Pre Japonky je starostlivosť o pleť určitým rituálom: podľa japonskej filozofie, telo je schránkou na dočasné použitie, takže je potrebné s ňou zaobchádzať opatrne ako je to len možné. Značnú pozornosť japonské ženy venujú čisteniu: pomocou gélu odstránia povrchové nečistoty a make-up, potom použijú penu (kombinácia čistiaceho oleja a vody), ktorá hlboko, ale jemne čistí pokožku. Po pene nasleduje sérum, ktoré dokončí viacstupňové čistenie a na koniec nasleduje krém alebo gél, ktorý chráni pokožku a udržuje jej vlhkosť.

Prinášame Vám pár základných tipov pre každodennú rutinu v rámci japonskej starostlivosti o pleť

  • pravidelná meditácia a cvičenie a zdravá strava
  • čistenie a zvláčňovanie s prírodnými botanickými či morskými prípravkami a olejmi
  • využívanie kozmetiky založenej na čisto prírodnej báze
  • okrem čistenia pleti je dôležité aj pravidelné odstraňovanie toxických látok z pleti a to za pomoci napríklad ryžových otrúb, morských rias, či špeciálnych byliniek
  • používanie konjakovej špongie s prípravkom, za pomoci ktorej odstránite nečistoty, olej a čierne bodky z pórov
  • dvojité čistenie pleti - umytie tváre prípravkom na báze oleja a následne čistiacim prostriedkom na báze vody
  • nanášanie pomocou jemného poklepkávania - efektívne nanášanie krému na pokožku bez poškodenia
  • vyživovanie pokožky za pomoci kaméliových a jojobových olejov, či zeleného čaju
  • využívanie prírodných tajomstviev ukrytých v japonskej prírode ako napríklad rastlina Gettou, ktorá obsahuje 30-krát viac polyfenolov ako má červené víno.

Prečo si vybrať práve japonskú kozmetiku?

 

Neponúka iba riešenie aktuálneho problému pleti, ale aj dlhodobú prevenciu vzniku tohto problému. Hydratuje suchú pokožku na dlhodobej báze, úpravuje nadmernú tvorbu mazu, regeneruje poškodené bunky pleti, vyhladzuje starecké vrásky a zabezpečuje prevenciu proti nim.

starostlivost o plet v japonsku


Tradíciám sa v Japonsku kladie veľký dôraz, ich kozmetika však veľmi efektívne kombinuje koncept, ktorý v sebe zahŕňa tradície, prírodu a modernú vedu.

 

Je založená na prírodnej báze.


Inovatívne a prepracované technológie Made in Japan.


Viditeľná zmena pri pravidelnom a dlhodobom používaní.


Maximálny efekt pri použití minimálneho počtu prípravkov.

 

 

Spoločnosť Sakura cosmetics ponúka viac ako 13 ročné skúsenosti  na poli starostlivosti o pleť a pokožku. Rozhodli sme sa preto priblížiť takto kvalitné výrobky z krajiny vychádzajúceho slnka aj slovenským ženám. Ponúkame len produkty, ktoré reprezentujú kvalitu a tradíciu jednej z najväčších kozmetických veľmocí, ktorou Japonsko určite je.

 

Poďte spoločne s nami odhaliť tajomstvo krásy japonských žien . . .

Chcete sa niečo opýtať? Napíšte nám.

znakov do konca.
Ochrana osobných údajov
Zaškrtnutím Súhlasu so spracovaním osobných údajov súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov spoločnosťou Sakura cosmetics s.r.o. Spracovanie údajov bude v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a Všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2018 - 2020 © sakuracosmetics.sk