Prečo práve my

Úvod InformáciePrečo práve my

Prečo si vybrať práve Sakura cosmetics

Špecializujeme na to najlepšie, čo veľmi kvalitný trh japonskej kozmetiky ponúka. Ako prvý na Slovensku vám prinášame možnosť vyskúšať produkty z exkluzívnych japonských značiek Ruhaku a Makanai. Čas strávený priamo v Japonsku sme využili na oboznámenie sa s japonským svetom kozmetiky a dnes nás veľmi teší, že vám môžeme ponúknuť jedny z najlepších prírodných a organických japonských kozmetík. Značka Ruhaku dokonca patrí medzi top 3 najlepšie organické kozmetiky v krajine vychádzajúceho slnka.

 

Ponúkame vám len výrobky, ktoré máme sami vyskúšané a tým, že sa špecializujeme len na určitý segment výrobkov vám vieme poskytnúť vyššiu odbornú starostlivosť.

 

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, preto sa nesnažíme ponúkať len kvalitné výrobky, ale poskytovať pre našich zákazníkov aj komplexné služby súvisiace s odborným poradenstvom, ktoré je založené na našej vyše 13 ročnej praxi v oblasti starostlivosti o pleť. 

 

Neponúkame len produkt - ponúkame odbornú starostlivosť o vás 

Doprava až ku vám domov

Stačí si len vybrať produkt a my už zabezpečíme všetko ostatné, aby ste svoju obľúbenú kozmetiku dostali čo najskôr. Zákazníci najviac preferujú doručenie kuriérom alebo slovenskou poštou Tovar je vám doručený priamo na vašu adresu, ktorú zadáte pri objednávke.

 

Naša spoločnosť pripravila pre zákazníkov aj možnosť osobného odberu vo Zvolene na sídle našej spoločnosti po osobnom dohovore

 

Pre zákazníkov, ktorí si miesto doručenia vyberú v rámci okresu Zvolen ponúkame možnosť dodania tovaru priamo ku nim domov, na základe osobného dohovoru.

 

Len tie najlepšie produkty od exkluzívnych japonských značiek

Vybrali sme pre vás len to najlepšie. Žiadne obrovské portfólio značiek a produktov, v ktorom by mnohí z vás boli po pár sekundách stratení. Ruhaku a Makanai patria k veľmi kvalitným japonským kozmetickým značkám a ich kvalitu sme testovali niekoľko mesiacov, preto sme si istí, že vám ponúkame to najlepšie.

Sme tu pre vás

V našom tíme máme vyštudovanú kozmetičku s viac ako 13 ročnou odbornou praxou. Profesionálne poradenstvo je u nás samozrejmosťou! Naša kolegyňa vám je k dispozícii a odpovie na každý jeden dotaz, ktorý nám pošlete emailom na info@sakuracosmetics.sk resp. ak nám napíšete správu na našu facebookovú fanpage sakuracosmetics.

 

 

Chcete sa niečo opýtať? Napíšte nám.

znakov do konca.
Ochrana osobných údajov
Zaškrtnutím Súhlasu so spracovaním osobných údajov súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov spoločnosťou Sakura cosmetics s.r.o. Spracovanie údajov bude v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a Všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2018 - 2020 © sakuracosmetics.sk