O nás

Sakura cosmetics


Sme tím ľudí, ktorí sa dlhodobo nie len zaujímajú ale aj pôsobia vo svete kozmetiky a starostlivosti o pokožku. Aj napriek tomu, že naša internetová história nie je dlhá, vieme vám poskytnúť komplexné služby od objednávky až po doručenie ku vám domov.

 

Navyše poskytujeme profesionálne a odborné poradenstvo, ktoré môžete kedykoľvek využiť. Nesnažíme sa vám predať len produkt, ale chceme, aby ten produkt vám priniesol 100% účinok, ktorý od neho očakávate. 

 

Internetový eshop Sakura cosmetics prevádzkuje spoločnosť Sakura cosmetics s.r.o., ktorá sa špecializuje na najkvalitnejšie produkty z oblasti japonskej prírodnej kozmetiky.

 

Uvedomujeme si, že úspech našej spoločnosti nie je postavený len na kvalitných produktoch, ale najmä na dôvere a spokojnosti našich klientov. Ku každému zákazníkovi pristupujeme s najväčšou mierou profesionality a odbornosti, pričom našou snahou je vybudovať si s vami dlhodobý vzťah založený na vzájomnej dôvere. 

 

Spolupracujeme s viacerými významnými spoločnosťami nie len v Európe s cieľom ponúknuť vám to najlepšie zo sveta japonskej kozmetiky.

Chcete sa niečo opýtať? Napíšte nám.

znakov do konca.
Ochrana osobných údajov
Zaškrtnutím Súhlasu so spracovaním osobných údajov súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov spoločnosťou Sakura cosmetics s.r.o. Spracovanie údajov bude v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a Všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2018 - 2020 © sakuracosmetics.sk