Spôsoby doručenia

Úvod Dodanie tovaru Spôsoby doručenia

Spôsoby doručenia tovaru


Doručenie zadarmo

 

Využite našu ponuku doručenia Vašej objednávky zadarmo v prípade, ak celková suma objednávky bude vyššia ako 49 €. V tomto prípade celý náklad súvisiaci s dopravou tovaru bude znášať naša spoločnosti. Nezadudnite však sledovať aktuálne informácie o akciách, kedy doprava akéhoľkovek tovaru môže byť aj zadarmo.

 

 

Osobné doručenie tovaru až ku vám domov

 

Pre zákazníkov, ktorí si ako miesto doručenia zvolia miesto v okrese Zvolen, ponúkame doručenie objednaného tovaru až priamo ku Vám domov a to úplne zadarmo na základe následného telefonického dohovoru.


Osobný odber

 

Ponúkame Vám možnosť osobného odberu priamo v sídle spoločnosti Sakura cosmetics. Pred osobným odberom je potrebné si dohodnúť presný čas vyzdvihnutia tovaru, ktorý sa určí v procese objednávania tovaru. Termín vyzdvihnutia dohodneme osobne s Vami tak, aby vám to čo najviac vyhovovalo.

 

Túto službu poskytujeme zadarmo a nie je účtovaný žiadny poplatok naviac. 

 

Odberné miesto:

 

Sakura cosmetics, s.r.o.

Kremnická 4 

960 01 Zvolen

 

 

Kuriér

 

Cena za dopravu: 5,60 €


Objednaný tovar Vám bude doručený prostredníctvom kuriérskej služby DHL, pričom o priebehu dodania budete informovaný prostredníctvom sms správy.


Tovar bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od expedovania zásielky.

 

V okamihu expedovania zásielky Vám budú na email doručené informácie o expedovaní zásielky.

 

 

Slovenská pošta

 

Cena za dopravu: 3,80 €

 

Objednaný tovar Vám bude doručený prostredníctvom Slovenskej pošty, pričom o priebehu dodania budete informovaný prostredníctvom sms správy.


Tovar bude doručený od 2 - 3 pracovných dní od expedovania zásielky.

 

V okamihu expedovania zásielky vám budú na email doručené informácie o expedovaní zásielky.

 

 

Neprehliadnite - Skontrolujte, prosím, pri preberaní objednávky stav obalu zásielky, predovšetkým, či nie je akýmkoľvek spôsobom porušená naša páska a nie je opravovaná. V prípade akýchkoľvek pochybností odmietnite zásielku prevziať a ihneď nás informujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe. Prípadne odporúčame prevziať balík a ihneď ho otvoriť pred doručovateľom.

 

Pokiaľ zásielku prevezmete a zistíte poškodenie alebo stratu obsahu neskôr, nemôžeme už vstúpiť do prípadného reklamačného konania medzi Vami a doručovateľskou spoločnosťou. Na neskoršie reklamácie nemôžeme brať ohľad.

 

Chcete sa niečo opýtať? Napíšte nám.

znakov do konca.
Ochrana osobných údajov
Zaškrtnutím Súhlasu so spracovaním osobných údajov súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov spoločnosťou Sakura cosmetics s.r.o. Spracovanie údajov bude v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a Všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2018 - 2020 © sakuracosmetics.sk