Možnosti platby

Úvod Dodanie tovaruMožnosti platby

Možnosti platby za tovar


Dobierka

 

Najviac preferovaný spôsob platby našich zákazníkov. Za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru priamo doručovateľovi tovaru a to buď v hotovosti, alebo v dnešnej dobe, už stále viac preferovaným spôsobom, platbou kartou. Cena za platbu za dobierku je 1,50 €. 


Hotovosť

 

Za tovar zaplatí priamo pri preberaní tovaru v hotovosti priamo na odbernom mieste - sídle spoločnosti Sakura cosmetics. V hotovosti môžete priamo zaplatiť aj v prípade ak si vyberiete možnosť doručenia tovaru "Osobné doručenie až ku vám domov".

 

Bankový prevod


Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený v Fio banke. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí.

Chcete sa niečo opýtať? Napíšte nám.

znakov do konca.
Ochrana osobných údajov
Zaškrtnutím Súhlasu so spracovaním osobných údajov súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov spoločnosťou Sakura cosmetics s.r.o. Spracovanie údajov bude v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a Všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2018 - 2020 © sakuracosmetics.sk