E-BOOK ZADARMO
Aké tajomstvá skrýva japonská starostlivosť o pleť?

5 benefitov použitia sér

Pridané: 25.11.2018

... alebo, prečo používať pri starostlivosti o pleť aj sérum.


Všetci vieme základné pravidlá pre starostlivosť o pleť: nechodiť spať ak máme na sebe make-up, vždy pokožku zhydratovanú, používať prípravky s ochranným faktorom ak je to potrebné.


Existuje však ďalší produkt na pleť, ktorý nemusí byť taký známy: použite sérum. Skutočne pri používaní séra bude Vaša pleť vyzerať lepšie a cítiť sa tak budete i Vy. Neveríte? Presvedčíme Vás. Tu je päť veľkých výhod pri používaní séra:


1. Fungujú

Séra obsahujú najvyššiu koncentráciu aktívnych zložiek, ktoré môžete dostať bez lekárskeho predpisu. Pre porovnanie, čistiace prostriedky a zvlhčovadlá zvyčajne obsahujú 5 až 10% účinnej látky, zatiaľ čo sérum môže obsahovať až 70%.


To znamená, že skutočne získate výsledky, či už hľadáte rovnomerné tóny, redukujete jemné čiary, rozjasňujte, spevňujete alebo sa chcete zbaviť tmavých škvŕn.


2. Nulové nežiaduce látky


Ak máte citlivú alebo náchylnú kožu, viete, aké dôležité je vyhnúť sa lacným okluzívnym látkam (ako je minerálny olej a ropa). Pretože sérum je špeciálne skonštruované tak, aby bolo nositeľom vyživujúcich látok, neobsahuje žiadne z nich.


Ich cieľom je zabezpečiť, aby účinné zložky (peptidy, kmeňové bunky, vitamíny a prospešné minerály) prechádzali cez vonkajšiu vrstvu pokožky a dostali sa do jej hlbších vrstiev, takže všetko, čo by tomuto mohlo zabrániť je zo zloženia séra vylúčené.


Výsledok? Čistý, silný mix látok na starostlivosť o pleť.


3. Menej vyrážok


Ľudia s aknóznou kožou sa radujú! Na rozdiel od tradičných zvlhčovadiel (ktoré môžu ponechať vrstvu, ktorá póry na koži blokuje), sérum má vodnú konzistenciu - a mnohé sú v skutočnosti založené na vode, namiesto toho, aby boli na báze oleja.


To znamená, že sa absorbujú oveľa rýchlejšie,  bez akéhokoľvek rizika vzniku akné. Je to zázrak, na ktorý sme čakali!


4. Menej mastná pleť


Stáva sa to v pravidelných intervaloch: keď sa naša pleť stáva mastnou, posledná vec, ktorú chceme urobiť, je zvlhčiť a pridať viac “oleja do olejničky“. Ale potom naše mazové žľazy začnú nadmerne produkovať maz, aby sa pokúsili zvlhčiť našu suchú pokožku. Takže naše pokusy o to, aby naša pleť bola menej mastná, v skutočnosti skončili opačne! Kedy bude tomuto šialenstvu koniec?


To je ten čas kedy prichádza na scénu sérum. Dlhšie udržiavajú a rýchlejšie sa vstrebávajú než hydratačný prípravky, udržiavajú vašu pokožku hydratovanú bez toho, aby prispeli k mastnému pocitu, ktorý všetci nenávidíme. A pretože ju udržujete hydratovanú, vaša pokožka nebude produkovať maz - čo z dlhodobého hľadiska znižuje mastnosť.


5. Šetríte peniaze


RUHAKU Cycle repair oil - Vyživujúci olejMyslím, že vieme presne, čo si teraz v duchu vravíte. Sérum je drahšie ako akýkoľvek iný výrobok starostlivosti o pleť.


Ako to, že ušetrí peniaze?
Jednoduché: ak investujete do dobrého séra, skutočne budete mať niečo, čo bude fungovať. Už žiadne plytvanie peňazí na viacerých produktoch, ktoré sú v poriadku, alebo si myslíte, že by mohli fungovať. Kvalitné sérum vám v skutočnosti prinesie viditeľné výsledky.MAKANAI Moisturizing gold beauty oil - Zlatý hydratačný olej


Všetko závisí od toho, na čo chcete minúť svoje peniaze: päť lacnejších výrobkov, ktoré zaberajú miesto na vašej poličke a minimálne pomáhajú vašej pleti alebo jeden výrobok, ktorý robí úžasné veci a stojí o niečo viac. Verte, že ak nájdete perfektné sérum, v konečnom dôsledku dostanete lepšie výsledky za menej peňazí.


Vyskúšajte jedno zo sér japonských kozmetických značiek Makanai alebo Ruhaku z našej ponuky.


Autor: Anka - Sakuracosmetics


Zdroj: https://stylecaster.com/beauty/serum-benefits/


Späť na zoznam článkov
Copyright 2018 - 2020 © sakuracosmetics.sk