Akciové ponuky
E-BOOK ZADARMO
Aké tajomstvá skrýva japonská starostlivosť o pleť?

Články

1 2 >>
Typy na starostlivosť o pleť v zime
Pridané: 11.11.2019

S chladným počasím prichádza i znižovanie vlhkosti vzduchu a striedanie teplého so studeným vonkajším prostredím. Nechajte sa inšpirovať zopár zásadami nie len japonských žien počas zimných mesiacov.

viac
Výhody masáže tváre
Pridané: 11.11.2019

Pre mnohých sú etalónom krásy práve japonské ženy kvôli ich mladistvému vzhľadu a zdravej pokožke. To že ich výnimočná krása spočíva v špecifickom J-beauty koncepte a zdravému životnému štýlu je známe. Je tu ale niečo čo Japonky berú ako rutinu v starostlivosti o svoju pleť a čo tento výnimočný trojuholník vedúci ku krásnej pleti uzatvára – masáž tváre. Je príjemná a navyše prináša mnoho benefitov akými...

viac
Japonska krása “J-beauty“ - kvalitnou kozmetikou to nekončí
Pridané: 11.11.2019

Pri starostlivosti o pleť sa väčšina žien zameriava na kvalitný kozmetický produkt. Kozmetika ale nie je to jediné čo ovplyvňuje krásnu zdravú pleť. Je to komplex viacerých faktorov ako strava, životný štýl i spánok. Inšpirujte sa čo okrem kozmetiky využívajú pre svoju krásu Japonky.

viac
Čo o pokožke neviete (?)
Pridané: 17.09.2019

Ľudské telo sa v priebehu života vyvíja. Najväčšie zmeny sú viditeľné u detí, ktoré sa menia doslova každým dňom. Ale aj na dospelej koži zaznamenávame zmeny dané nielen vekom. Pripravili sme pre vás zaujímavý článok, v ktorom sa dozviete viac o pokožke tela.

viac
Japonská krása
Pridané: 19.08.2019

Dnešná doba dáva ľuďom oveľa viac voľnosti a možností ako kedysi. Sme oveľa viac otvorený svetu, novým trendom a vplyv globalizácie je oveľa silnejší. Spoločnosť je čoraz viac prístupná novým trendom a nebojíme sa objavovať niečo nové. Toto platí vo všetkom, kozmetiku nevynímajúc. Keďže západný štýl kozmetík a ošetrenia je ženám a kozmetičkám pomerne známy veľa z nich hľadá stále niečo nové čo by ich posunulo...

viac
Hydratačné sérum v spojení s krémom - ideálna dvojica
Pridané: 07.06.2019

Často krát sa stretávam, že starostlivosť o pleť u niektorých žien začína aj končí jedným krémom. Niekedy to môže byť postačujúce, ale vo väčšine prípadov je takáto forma starostlivosti o pleť nedostatočná. Po dôkladnom očistení pleti je ideálnou kombináciou použitie hydratačného séra ešte pred samotnou aplikáciou krému.

viac
Špecifické suroviny používané v japonskej kozmetike
Pridané: 03.06.2019

Japonská kozmetika je po celom svete známa svojim jedinečným konceptom “J-beauty“ starostlivosti o pleť, ktorý v sebe zahŕňa nie len využitie masáží, postupov vrstvenia prípravkov a prístupu ku kráse, ale aj použité suroviny, ktoré robia túto kozmetiku takou výnimočnou. Práve spoločnosť Ruhaku, ktorej bio prírodná, vegánska a certifikovaná kozmetika prichádza teraz na Slovensko, využíva jedinečné vlastnosti špecifických prísad, aby k vám priniesla produkty najvyššej...

viac
Starostlivosť o pokožku v zime
Pridané: 22.01.2019

Nie každý si to uvedomuje ale niektoré časti nášho tela sú viac v kontakte z okolitým prostredím ako ostatné. Hovoríme predovšetkým o pokožke vašej tváre a rúk. Práve zima je obdobím kedy je tvár a ruky najviac namáhané a skúšaná vetrom, mrazivým počasím a extrémnymi prechodmi zo zimy do tepla a naopak. Môžu sa objaviť začervenania, popraskania a zvýšená suchosť pleti.

viac
Zázrak z Japonska menom YUZU
Pridané: 08.01.2019

Účinná aromaterapia, príjemný relaxačný kúpeľ, efektívny esenciálny olej – na toto všetko viete využiť jeden citrusový plod. Poviete si citrón ako citrón. Yuzu je však iný napriek tomu že vyzerá pomerne obyčajne.

viac
Starnutie pokožky
Pridané: 10.12.2018

Už od nepamäti ľudia skúšajú nájsť tajomstvo večnej mladosti. Prostredie, v ktorom sa pohybujeme môže starnutie urýchliť, ale samotné starnutie je naprogramované geneticky.

viac
1 2 >>
Copyright 2018 - 2020 © sakuracosmetics.sk